Scholen

Centrum Ganspoel

  • Voorzitter schoolbestuur: Sarah Tobback
  • Directie: Sam Leys
  • Contact: sam.leys@sgzonien.org

VBS Bertem (De Waaier)

  • Voorzitter schoolbestuur: Hilde Florquin
  • Directie: Ilse Meulemans
  • Contact: ilse.meulemans@zonien.org

VBS Duisburg (Sint-Annaschool)

  • Voorziiter schoolbestuur: Frans Van Dyck
  • Directie: Anne Sterkmans
  • Contact: anne.sterkmans@zonien.org

VBS Eizer (Sint-Jozefsschool)

  • Voorzitter schoolbestuur: Carla Timmermans
  • Directie: Danny Soetaert
  • Contact: danny.soetaert@zonien.org

VBS Hoeilaart (Vrije Sint-Clemensschool)

  • Voorzitter schoolbestuur: Marcel Beckers
  • Directie kleuterschool: Jenny Ockerman
  • Contact: jenny.ockerman@zonien.org
  • Directie lagere school: Etienne Coosemans
  • Contact: etienne.coosemans@zonien.org

VBS Jezus-Eik

  • Voorzitter schoolbestuur: Denise  De Langhe
  • Directie: Erwin Stroobants
  • Contact: erwin.stroobants@zonien.org

VBS Maleizen (Parochieschool Maleizen)

  • Voorzitter schoolbestuur: Jacques Brenart
  • Directie: Kristiaan Veron
  • Contact: Kristiaan.veron@zonien.org

VBS Neerijse (De Bolster)

  • Voorzitter schoolbestuur: Marianne Leonet
  • Directie: Els Vanderlinden
  • Contact: els.vanderlinden@zonien.org

VBS Tervuren (Mariaschool)

  • Voorzitter schoolbestuur: Frans Van Dyck
  • Directie: Nele Berghmans
  • Contact: nele.berghmans@zonien.org

VBS Tombeek (De Lanetuin)

  • Voorzitter schoolbestuur: Jacques Brenart
  • Directie: Maarten Brankaer
  • Contact: maarten.brankaer@zonien.org

VBS Wezembeek-Oppem (Heilig-Hart College Tervuren)

  • Voorzitter schoolbestuur: Jan Pollaris
  • Directie: Pascale Verzeele
  • Contact: nik.verzeele@zonien.org